- Indlæg: 1301
- Tilmeldt: ons 28. okt 2009 19:44
- Geografisk sted: Ramløse nord sj.
- Highscores: 0
- Arcade winning challenges: 0
Her kommer deltagerliste og vigtig info !
Husk navn TAG og IFPA nr der vil selvfølgelig være verdensrangliste point at spille om
Dagens tal 20
1. Roald Nielsen ROA # 8808 Betalt
2. Janus Falhof DOC # 19246 Betalt
3. Julian Falhof SUT Betalt Junior
4. Søren Leig Olsen SLO # 28069 Betalt
5. Andreas Maarbjerg AND # 38611 Betalt
6. Simon Brandt Betalt
7. Levi Grusgaard - LMG - #16518 Betalt
8. Henning Danni Lescher - LED # 16517 Betalt
9. Rune Raaschou - RUN - #10226 Betalt
10. Peter Reinhold - FLY - #21937 Betalt
11. Jonas Heide, RIL, #21936 Betalt
12. Morten Egholm Nielsen, MEN, #22911 Betalt
13. Brian Olsen, BRI #2771 Betalt
14. Jakob Bonne Weisbjerg JBW #21935 Betalt
15. Michael Hansen # 11923 POP (Classic Godfather) Betalt
16. Torben Jacobsen, JOX #1891 Betalt
17. Alberte N. Nielsen ANN # 12733 Betalt Junior
18. Mik Dahl-Nielsen REX #21435 Betalt
19. Noah Dahl Christensen NDC #24527 Betalt Junior
20. Bo Mertins BOM # 13846 Betalt
21. Robert Lau LAU # 16694 Betalt
22. Hans Skov HHS # 13028 Betalt
23. Anja Lindegaard ANL # 16516 Betalt
24. Ole Rudsted - ORH # 18110 Betalt
25. Christian Skov CGS # 16520 Betalt
26. Morten Dvinge MDV # 27720 Betalt
27. Morten Petersen M P # 11411 Betalt
28. Anja KB Nielsen, AKB # 11413 Betalt
29. Mads Storm Andersen MSA # 15593 Betalt
30. Carsten Fromberg CAR # 2169 MIA
31. Heine Rasch, RAZ, # 21943 Betalt
32. Luke Lyngstrøm Rasch, LLR # 21947 Betalt Junior
33. Niels Henrik Pedersen NHP # 1884 Betalt
34. John Andreasen - JOA # 16525 Betalt
35. Mads Kristensen ELK # 4378 Betalt
36. David Kristensen STK Betalt Junior
37. Michael Dörfler - ORF # 9679 Betalt
38. Matilde Nørbæk Nielsen MNN Betalt Junior
39. Lars Ørskov Jensen LAJ #137 Betalt
40. Liva Ørskov Gautier LIV Betalt Junior
41. Hans Brian Christensen HBC # 9113 Betalt
42. Lilian Rydiander LIL # 8500 Betalt
43. Klaus Peter Petersen Betalt
44. Klaus Peter Petersen Betalt
45. Lucas Pedersen LUC Betalt
46. Adrian Dokkedal ASD Betalt
47. Sebastian Carl Mertins SEB Betalt Junior
48. Jonathan Møller JAM Betalt Junior
49.
50.